KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 17493018

nr 1749 3018

Träsnitt

2 st, Maja Fjaestad (1873-1961), Sverige. Signerad, yttermått inklusive ram: 32x24-34x28 cm

Kondition: varav 1 st handkolorerad

Utrop:

800 kr

Såld:

1.200 kr

måndag 8 december 2025
kl 19:44:34

  • Tema
  • 8 dec

Kvinnliga Konstnärer

Läs mer om Kvinnliga Konstnärer